Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė batista Rodyti pranešimą
    kaip aš nekenčiu tų ****** (čia kad neišbanintų vėl manęs) tai negaliu!
    prie ko čia emocijos, labai nerimtai atrodo. derinimas ir koregavimas juk normalus ir civilizuotas procesas. be diskusijų tokie objektai statomi tik totalitarinėse valstybėse. mano nuomone pagrindinė bėda buvo ir tebėra politinė šito reikalo pusė, kai politikai per savo rietenas užvilkino. o dėl projekto architektūros koregavimo - jeigu nematot trukumu, tai kodel turi tylet kiti, kurie apie tą reikalą išmano daugiau.
    manau ne deficito laikai , kad griebt prekę vien dėl to kad importinė. reikia ir pasižiūrėt ar gera, ar tiks tavo kambaryje, pagaliau ar taves neapgaudinėja.
    p.s.
    Vilniuj lyg ir smarkiai nieks nerekavo , projektas irgi importinis daugmaž, visi džiaugesi ir štai turim garažą. Aš labai megstų Kauną, todėl noriu kad šis miestas turetų geriausią LT areną. kad kai pastatys , visa Europa sužinotų
    Paskutinis taisė toshas; 2006.12.14, 14:28.

    Comment


      mane vis tiek neramina, kad savivaldybiu rinkimai greitai, dabar pries rinkimus stengiasi, o kas bus po ju (jei nebus pasirasyta sutartis etc)

      Comment


        Parašė toshas Rodyti pranešimą
        prie ko čia emocijos, labai nerimtai atrodo. derinimas ir koregavimas juk normalus ir civilizuotas procesas. be diskusijų tokie objektai statomi tik totalitarinėse valstybėse. mano nuomone pagrindinė bėda buvo ir tebėra politinė šito reikalo pusė, kai politikai per savo rietenas užvilkino. o dėl projekto architektūros koregavimo - jeigu nematot trukumu, tai kodel turi tylet kiti, kurie apie tą reikalą išmano daugiau.
        manau ne deficito laikai , kad griebt prekę vien dėl to kad importinė. reikia ir pasižiūrėt ar gera, ar tiks tavo kambaryje, pagaliau ar taves neapgaudinėja.
        p.s.
        Vilniuj lyg ir smarkiai nieks nerekavo , projektas irgi importinis daugmaž, visi džiaugesi ir štai turim garažą. Aš labai megstų Kauną, todėl noriu kad šis miestas turetų geriausią LT areną. kad kai pastatys , visa Europa sužinotų

        Daugelis čia nori kažko gero ir panašiai. Bet juk žinome, kad jei dar ilgiau temps architektai gumą - tai galbūt nebus nė tos importinės prekės.

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          Daugelis čia nori kažko gero ir panašiai. Bet juk žinome, kad jei dar ilgiau temps architektai gumą - tai galbūt nebus nė tos importinės prekės.
          siandien buvo TV laida apie Kauno arena, tai Natkevicius sake, kad atsizvelgiant i architektu kritika bus kiek sumazintas arenos aukstis (kieks - nesake, gal dvidesimt centimetru

          Comment


            Parašė AAAR Rodyti pranešimą
            siandien buvo TV laida apie Kauno arena, tai Natkevicius sake, kad atsizvelgiant i architektu kritika bus kiek sumazintas arenos aukstis (kieks - nesake, gal dvidesimt centimetru
            Tai gal jau viršutinėje eilėje sėdintys lies lubas savo galva? Man rodos, kad tų eilių vietos bus skiriamos Kauno architektams

            Comment


              Ir dar kažkaip nesutaria į kurią pusę atsukti arenos pagrindinį įėjimą.

              Comment


                Nesuprantu kaip Regembaliui sove mintis pagrindini fasada su iejimais atsukti i tilto puse... Mano manymu aptarnavimo zona turetu buti nusukta pusiau i tilta, pusiau i freda ir atitverta zaliaja juosta (medziai, krumai, gyvatvores...).
                O pagrininis fasadas - i senamiesti.
                Tada puikiai tinka stiklo sienos ideja i senamiesti su galimybe vaizda stebeti lauke
                Nepritariat ?
                Paskutinis taisė GYARD-P; 2006.12.29, 23:23.

                Comment


                  http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=43824

                  nieko naujo kaip ir nepasakoma

                  Comment


                    Parašė mindo2a Rodyti pranešimą
                    http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=43824

                    nieko naujo kaip ir nepasakoma
                    Pasakomas labai akivaizdus dalykas - niekas nejuda iš vietos. Ir tiek. Ir apskritai - 200 mln litų, čia ne per didelė suma arenai? Juk šalia stovintis daug kartų didesnis Akropolis kainavo ~ 230 mln litų. Kažkas su ta arena ne taip...
                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                    Comment


                      Na per šiuos metus atsirado investitorius, operatorius ir pagal jų poreikius sukurtas projektas. Tai yra daugiau, nei buvo nuveikta per 10 ankstesnių metų. Na, o "Kauno diena" ir toliau kovoja prieš arenos statybą. Apgailėtina ir tiek ...
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                        Juk šalia stovintis daug kartų didesnis Akropolis kainavo ~ 230 mln litų.
                        Jis kainavo apie 360 mln. LTL

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Jis kainavo apie 360 mln. LTL
                          Hm... Jop, nauji duomenys rodo, kad ~ 360 mln Lt. Kažkaip man buvo užsilikęs tas 230 Mln litų. Anyway, ir 200 mln yra didžiuliai pinigai.
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            /\ tai statom dar viena ala siemens dėžę? kiek galima kartotis? ačiū nereikia. už tokią sumą pastatys gerą ir kokybišką ERDVIĄ areną

                            Comment


                              Parašė batista Rodyti pranešimą
                              /\ tai statom dar viena ala siemens dėžę? kiek galima kartotis? ačiū nereikia. už tokią sumą pastatys gerą ir kokybišką ERDVIĄ areną
                              Jau prasideda sapalionės ir šiuo klausimu

                              Comment


                                Kazkaip po pristatymo architektams labai jau ilga pauze..kame problemos gal kas zino?

                                Comment


                                  Buvo pranešta, kad pakoreguotas projektas turėtų būti pristatytas ~ sausio 15.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    jo,as irgi jau sunerimes buvau...zinojau,kad sausio pradzioj antras pristatymas turi but. Na bet jei 15 tai laukiam 15

                                    Comment


                                      Jau pradeda atsibosti laukti...
                                      Te visad šviečia saulė...

                                      Comment


                                        Viskas ciki. Kauno atstovai vienai dienai yra isvyke i Paryziu arenos klausimais. Tad parsiveza pataisyta arenos projekta.

                                        Comment


                                          Juokingiausia kaip Kauno meras prieš porą metų pažadėjo kad 2007 metų pradžioje Žalgiris jau žais naujoje arenoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X